Menu

Rolniku, złóż eWniosek już teraz! Biura ARiMR zapraszają do godz. 18.00

Rolniku, złóż eWniosek już teraz! Biura ARiMR zapraszają do godz. 18.00
Jeszcze przez niespełna miesiąc, do 15 maja, rolnicy mogą wnioskować o dopłaty bezpośrednie, w tym roku obowiązkowo przez internet. ARiMR apeluje, by nie czekać z przesłaniem deklaracji do ostatniego dnia naboru.

Małopolska jest wprawdzie w czołówce krajowej pod względem ilości złożonych wniosków, ale jeszcze sporo ich brakuje. Do 20 kwietnia…

Czytaj więcej: Rolniku, złóż eWniosek już teraz! Biura ARiMR zapraszają do godz. 18.00

Dzień Otwarty w WFOŚiGW w Krakowie – 26 kwietnia 2018 r.

Dzień Otwarty w WFOŚiGW w Krakowie – 26 kwietnia 2018 r.
W związku z licznymi zapytaniami mieszkańców dotyczącymi wsparcia termomodernizacji budynków informujemy o możliwości uzyskania pożyczki na ten cel w ramach Programu JAWOR Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Zainteresowane osoby zachęcamy do udziału w dniu otwartym Funduszu, gdzie będzie można uzyskać szczegółowe informacje.

Poniżej treść zaproszenia.
 
Szanowni…

Czytaj więcej: Dzień Otwarty w WFOŚiGW w Krakowie – 26 kwietnia 2018 r.

Dyżur w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)

Szanowni Państwo !
Uprzejmie informujemy, że w miesiącu kwiecień PSZOK będzie czynny także w sobotę  tj. dnia 21 kwietnia w godzinach od 8.00 do 13.00. O dyżurach w sobotę w kolejnych miesiącach będziemy Państwa informować na bieżąco.
 
Adres Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych :
Gaj, ul. Zadziele 43, 32-031 Mogilany
tel. 12 444-52-02

Czytaj więcej: Dyżur w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)

BUDŻET OBYWATELSKI MAŁOPOLSKA – ZGŁASZANIE ZADAŃ DO 6 CZERWCA

BUDŻET OBYWATELSKI MAŁOPOLSKA – ZGŁASZANIE ZADAŃ DO 6 CZERWCA
Organizacje pozarządowe, społeczne i osoby indywidualne mogą zgłaszać swoje pomysły na zadania realizowane przez samorząd Województwa Małopolskiego. W 2018 roku do rozdysponowania jest 8 mln zł. Mieszkańcy nie tylko wybierają zadania, ale też sami mogą zostać ich autorami. Na początek warto wziąć udział w warsztatach, które odbędą się między 16…

Czytaj więcej: BUDŻET OBYWATELSKI MAŁOPOLSKA – ZGŁASZANIE ZADAŃ DO 6 CZERWCA

Zaprzyjaźniona Gmina Skawina zaprasza do udziału w XVI Biegu Skawińskim , VII Biegu Skawińskim na Rolkach oraz Jubileuszowej Mili Niepodległości !!!

Zaprzyjaźniona Gmina Skawina zaprasza do udziału w XVI Biegu Skawińskim , VII Biegu Skawińskim na Rolkach oraz Jubileuszowej Mili Niepodległości !!!
Już 12 maja w Skawinie odbędzie się XVI Bieg Skawiński. Jako pierwsi o godz. 9.15 wystartują młodzi rolkarze (dzieci 5-13lat), a następnie o godz. 11.00 biegacze z przedszkoli  i szkół podstawowych. Biegi odbędą się na terenach rekreacyjnych tzw. „starorzecze” obok Parku Miejskiego w Skawinie. Każdy „młody rolkarz, biegacz” otrzyma oryginalny…

Czytaj więcej: Zaprzyjaźniona Gmina Skawina zaprasza do udziału w XVI Biegu Skawińskim , VII Biegu Skawińskim na Rolkach oraz Jubileuszowej Mili Niepodległości !!!

Spotkanie Wójta Gminy Piotra Piotrowskiego z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Odział w Krakowie

W dniu 5 kwietnia 2018 r. w Urzędzie Gminy w Mogilanach odbyło się spotkanie Wójta Gminy Piotra Piotrowskiego z  przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Odział w Krakowie. Celem spotkania było omówienie sprawy wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „ Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w województwie małopolskim na D7 7 w miejscowości Gaj w km 677+750-km 678+150”, gdzie GDDKiA złożyła dokumenty w tym zakresie.
 

Czytaj więcej: Spotkanie Wójta Gminy Piotra Piotrowskiego z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Odział w Krakowie

ZOSTAŃ POLICJANTEM - ogłoszenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie

ZOSTAŃ POLICJANTEM - ogłoszenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie
To wymarzona praca dla Ciebie, jeśli chcesz w życiu pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny, masz predyspozycje fizyczne i psychiczne  do pełnienia służby w formacji uzbrojonej, jesteś zdyscyplinowany i potrafisz dochować  tajemnicy. Służba w Policji gwarantuje Ci rozwój  osobisty oraz  zawodowy.
 
Szczegółowe informacje dotyczące zasad  rekrutacji…

Czytaj więcej: ZOSTAŃ POLICJANTEM - ogłoszenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 7.00 - 16.30
- wtorek, środa , czwartek: 7.00 - 15.00
- piątek: 7.00 - 13.30

Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: