Menu

Aktualna informacja dotycząca oświaty w naszej gminie

Szanowni Państwo,

             W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczął się ogólnopolski strajk nauczycieli. Do strajku przystąpiły:

¾     Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Bukowie

¾     Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju

¾     Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach

¾     Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie…

Czytaj więcej: Aktualna informacja dotycząca oświaty w naszej gminie

Porozumienie pomiędzy Gminą Mogilany a Powiatem Krakowskim w sprawie udzielenia przez Gminę Mogilany pomocy finansowej

Wójt Gminy Mogilany informuje, że w dniu 19 kwietnia 2019 r. podpisał porozumienie pomiędzy Gminą Mogilany a Powiatem Krakowskim w sprawie udzielenia przez Gminę Mogilany pomocy finansowej w wysokości 400 tyś zł., co będzie stanowiło do 50% prognozowanych kosztów, na realizację inwestycji pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi…

Czytaj więcej: Porozumienie pomiędzy Gminą Mogilany a Powiatem Krakowskim w sprawie udzielenia przez Gminę Mogilany pomocy finansowej

Wsparcie dla wsi i rolników

Tegoroczna oferta dla mieszkańców wsi, przedstawiona przez dyrektora małopolskiej ARiMR Adama Ślusarczyka, jest niezwykle bogata. Trwa nabór na modernizację gospodarstw rolnych dla producentów bydła i trzody chlewnej. Od maja rusza kolejne przedsięwzięcie, związane z restrukturyzacją małych gospodarstw. Wzrosną premie dla młodych rolników przejmujących gospodarstwa oraz kwoty przeznaczone na dywersyfikację dochodów poprzez rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej.
 

Czytaj więcej: Wsparcie dla wsi i rolników

INFORMACJA

Urząd Stanu Cywilnego w Mogilanach – Ewidencja Ludności i Dowody Osobiste uprzejmie informuje, iż w dniu 24 -25 kwietnia 2019 r. (środa - czwartek), w związku z planowanym remontem i wyłączeniem systemów informatycznych, wystąpią znaczne ograniczenia w obsłudze Klientów (brak możliwości przyjęcia wniosku i wydania dowodu osobistego oraz rejestracji meldunku).

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej: INFORMACJA

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 8.00 - 16.00
- wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: