Menu

XVIII edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.
 
 

Czytaj więcej: XVIII edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki naszej Gminy!

Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki naszej Gminy!
Niecodzienną uroczystość obchodziła Pani Stefania Blak z Brzyczyny. Seniorka rodu świętowała uroczyście swoje urodziny, a okazja ku temu była bardzo wyjątkowa, ponieważ Dostojna Jubilatka w dniu 9 września 2017 r. ukończyła 100 lat!

Ten dzień, to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilatki i wielkie święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie…

Czytaj więcej: Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki naszej Gminy!

3. Rekreacyjny Rajd Rowerowy Blisko Krakowa

3. Rekreacyjny Rajd Rowerowy Blisko Krakowa
Stowarzyszenie Blisko Krakowa zaprasza wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas na „3. Rekreacyjny Rajd Rowerowy Blisko Krakowa”, który odbędzie się 23 września 2017 r. w Gminie Zabierzów.
 
Podczas tegorocznej edycji rowerzyści będą musieli zmierzyć się nie tylko z wytyczoną trasą, ale również z zagadkami „3. Rowerowej Gry Terenowej Odkrywaj Skarby Blisko…

Czytaj więcej: 3. Rekreacyjny Rajd Rowerowy Blisko Krakowa

Akcja ochronnego szczepienia lisów

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Krakowie, informuje, że w dniach od 21 września 2017 roku do 30 września 2017 roku na obszarze województwa małopolskiego zostanie przeprowadzona dodatkowa akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Akcja ta będzie wykonana poprzez rozrzucenie szczepionki z samolotów na obszarze całego województwa oraz jej ręczne…

Czytaj więcej: Akcja ochronnego szczepienia lisów

Podpisanie umowy na realizację zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gaj-Etap I”

Podpisanie umowy na realizację zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gaj-Etap I”
6 września 2017 Wójt Gminy Mogilany Pan Piotr Piotrowski wraz ze Skarbnikiem Gminy Panią Wandą Gąsior podpisali umowę z Zarządem Województwa Małopolskiego o przyznaniu dofinansowania na realizację zadania pn. „ Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gaj- Etap I”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa…

Czytaj więcej: Podpisanie umowy na realizację zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Gaj-Etap I”

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 7.00 - 16.30
- wtorek, środa , czwartek: 7.00 - 15.00
- piątek: 7.00 - 13.30

Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: