Menu

Skawina i Mogilany zapraszają na III Górski Bieg Niepodległości !!!

Miłośników biegania zapraszamy do udziału w III Biegu Niepodległości Skawina-Mogilany w dniu 11 listopada 2016 godz. 12.00. Tradycyjnie organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” przy współpracy z CKiS w Skawinie, Gminą Skawina, Gminą Mogilany, Gimnazjum nr 1 w Skawinie i Szkołą Podstawową w Mogilanach. Bieg odbędzie się na terenie dwóch sąsiadujących Gmin Skawina i Mogilany.

Punktualnie o godz. 12.00 po wspólnym odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego  uczestnicy w białych i czerwonych koszulkach wyruszą na trasę z ul. Witosa przed Gimnazjum nr 1 w Skawinie a celem będzie Rynek w Mogilanach. Trasa biegu bardzo urozmaicona, średnio-trudna, nawierzchnia asfaltowa 100%, długość 8km, różnica wzniesień 160m. W ramach biegu odbędą się również II Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego (ziemskiego) w Biegu Górskim. Uczestnicy podążający w kierunku mety w Mogilanach, najwyższego punktu w okolicy będą mieli okazję podziwiać piękną panoramę Krakowa a nawet Tatr w przypadku dobrej widoczności. Dla uczestników organizatorzy jak zawsze w Skawinie przygotowali atrakcyjne pakiety startowe w tym biało-czerwone koszulki techniczne co z pewnością podkreśli patriotyczny charakter imprezy. Najlepsi w kategoriach open otrzymują nagrody finansowe i puchary a w kategoriach wiekowych nagrody rzeczowe oraz puchary. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg zgodnie z regulaminem biorą udział w losowaniu licznych nagród: Telewizora LED 40”, zaproszenia na weekendowy 3 dniowy pobyt (dla 2 osób) w pensjonacie „Iskra” w Piwnicznej – Kosarzyskach oraz weekendowego vouchera  na komfortowy samochód marki Kia.

Organizator zapewnia transport bagażu osobistego uczestników biegu, ze startu na metę (Skawina- Mogilany) zapakowanego w ponumerowane worki otrzymane wraz z pakietem startowym oraz przewóz uczestników w kierunku przeciwnym po zakończeniu imprezy tj. Mogilany - Skawina na miejsce startu (parking). Parking dla zmotoryzowanych na terenie Gimnazjum nr 1 ul. Witosa 4, wjazd od ul. Bukowskiej.

Biuro zawodów na mecie, przebieralnie, ciepły posiłek oraz zakończenie i rozdanie nagród odbędzie się w Szkole Podstawowej w Mogilanach ul Św. Bartłomieja 16/1

Serdecznie zapraszamy 11 listopada do udziału w naszej imprezie, miła i prawdziwie sportowa atmosfera zapewniona, limit startujących 500 osób.

Zapraszamy na nową stronę internetową : www.mogilany.biegskawina.pl

Zawody obsługuje firma Datasport.
 
PROGRAM IMPREZY: 11 listopada (piątek)
8.00 – 11.45 – odbiór pakietów startowych, numerów startowych, przyjmowanie
                       worków z odzieżą do depozytu
11.50 – odjazd samochodu z bagażem zawodników w kierunku mety w Mogilanach
12.00 – start do IIII Górskiego Biegu Niepodległości Skawina – Mogilany
13.45 – zakończenie imprezy, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród ( SP w Mogilanach)
14.30 – przewóz uczestników biegu w kierunku Skawiny (parking przy Gimn nr 1)

Projekt organizowany przy wsparciu finansowym:
Gminy Skawina, Gminy Mogilany i Powiatu Krakowskiego.

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 7.00 - 16.30
- wtorek, środa , czwartek: 7.00 - 15.00
- piątek: 7.00 - 13.30

Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: