Menu

Grosik do grosika uzbieramy na busika

Bonifraterska Fundacja Dobroczynna w Konarach ma zaszczyt zaprosić Państwa na koncert charytatywny w ramach akcji "Grosik do grosika uzbieramy na busika". Koncert pieśni religijnej i Gospel w wykonaniu Andrzeja El Gula, Doroty Witczyk oraz Zespołu Sygnalistów Myśliwskich "Hagard", odbędzie się 20.11.2016r. o godzinie 19.15 w Bazylice OO. Jezuitów przy ul. Kopernika 26.

Dochód z koncertu zostanie przekazany na zakup busa na rzecz osób niepełnosprawnych, podopiecznych Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej w Konarach.
 
mt_ignore
 

Szanowni Państwo,

Bonifraterska Fundacja Dobroczynna na co dzień wspiera opieką i terapią 180 osób
z różnymi stopniami niepełnosprawności. W ramach tych działań Fundacja prowadzi pięć podmiotów pomocy społecznej Dom Pomocy Społecznej, Warsztat Terapii Zajęciowej, Środowiskowy Dom Samopomocy, Zakład Aktywności Zawodowej oraz Mieszkanie Chronione.

Fundacja dokłada wszelkich starań by zapewnić swoim podopiecznym jak najlepszą opiekę i warunki do terapii. Ważne dla nas jest by uczestnicy terapii mogli systematycznie uczestniczyć w rehabilitacji społecznej, zawodowej i leczniczej odbywających się w naszych ośrodkach. Obecnie, samochody którymi dysponujemy są już mocno wyeksploatowane, a ich częste awarie zaburzają codzienny rytm zajęć i podnoszą koszty utrzymania ośrodków. Biorąc pod uwagę potrzebę zapewnienia naszym uczestnikom a Państwa najbliższym codziennego, bezpiecznego dowozu na zajęcia oraz transportu podczas wycieczek zwróciliśmy się z prośba o dofinansowanie do nowego autokaru. Otrzymaliśmy informację iż prośba nasza została pozytywnie rozpatrzona przez PFRON i otrzymany zwrot 70% kosztów zakupu naszego autobusu. W związku z tym, że koszt zakupu nowego samochodu wyniesie ok. 180 tyś. zł., musimy zebrać pozostałą kwotę tj. ok. 54 tysiące zł.

W związku z powyższym zawracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszych działań w zebraniu odpowiedniej kwoty na zakup nowego autokaru. Prosimy również
o rozpowszechnienie informacji o naszej zbiórce wśród znajomych, rodziny, wszystkich ludzi otwartego serca, może przyłączą się wspólnych działań.

Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto:

Bank Pekao SA 51 1240 4432 1111 0010 5601 7813

Każda złotówka jest cenne. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!

                                     Z serdecznymi pozdrowieniami

                                   Wspólnota Bonifraterska w Konarach

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 7.00 - 16.30
- wtorek, środa , czwartek: 7.00 - 15.00
- piątek: 7.00 - 13.30

Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: