Menu

Zaproszenie na spotkanie szkoleniowe przygotowujące do aplikowania o wsparcie w zakresie podejmowania działalności gospodarczej

Szanowni Państwo
W związku z faktem, że już na początku stycznia 2017 roku stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Blisko Krakowa planuje rozpocząć przyjmowanie wniosków na operacje z zakresu podejmowania działalności gospodarczej, zapraszamy wszystkich mieszkańców gmin: Czernichów, Liszki, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne oraz Zabierzów na bezpłatne spotkanie szkoleniowe przygotowujące do aplikowania o wsparcie w tym zakresie.
 
O dokładnym terminie naboru wniosków poinformujemy Państwa w momencie jego ogłoszenia. Prosimy śledzić naszą stronę internetową www.bliskokrakowa.pl oraz pozostawać w kontakcie pracownikami biura /kontakt/.
 
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19 grudnia 2016 roku w godz. 15.00-19.00
w Sali Balowej w Dworze Dzieduszyckich
ul. Szkolna 4, 32-052 Radziszów (siedziba LGD Blisko Krakowa)
 
Osoby zainteresowane prosimy o dokonanie rejestracji poprzez formularz on-line /pobierz/ lub poprzez kontakt telefoniczny z Biurem LGD (12 256 02 31). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń.
Rejestracja trwa od 6 do 13 grudnia 2016 roku.
 
Po zakończeniu rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie zgłoszenia.
 
W trakcie spotkania omówione zostaną szczegółowo zasady pozyskiwania dotacji oraz oceny i wyboru operacji dotyczących zakładania działalności gospodarczych (w tym informacja na temat możliwości samozatrudnienia, skierowana w szczególności do osób należących do grup defaworyzowanych określonych w LSR), a także - w ramach wspierania beneficjentów w realizacji projektów - omówione zostaną podstawowe zasady wypełniania formularza wniosku o przyznanie pomocy oraz formularza biznesplanu w zakresie podejmowania działalności gospodarczej. Spotkanie jest bezpłatne i ma charakter ogólnodostępny.
 
Pełną treść zaproszenia oraz harmonogram spotkania znajdziecie Państwo TUTAJ

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 7.00 - 16.30
- wtorek, środa , czwartek: 7.00 - 15.00
- piątek: 7.00 - 13.30

Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: