Menu

DEWASTACJA PRZYSTANKÓW AUTOBUSOWYCH W NASZEJ GMINIE

W okresie od kwietnia do lipca na terenie naszej gminy doszło do dewastacji przystanków autobusowych. Wandale wybili szyby w wiatach przystankowych ustawionych przy drodze krajowej nr 7 w Gaju, w Mogilanach, przy drodze powiatowej- ul. Świątnickiej w Mogilanach, wielokrotnie zniszczeniu uległa także wiata zlokalizowana w rynku w Mogilanach.

W ostatnich miesiącach wandale coraz częściej niszczą przystanki, za których naprawy płacą wszyscy podatnicy. Wandale nie dają za wygraną i kopią w szyby dotąd, aż wypadną one z metalowych mocowań. Naprawy dokonanych zniszczeń są bardzo kosztowne. Szacowany koszt ostatnich zniszczeń to: ok. 15 000 zł .

APELUJEMY !!!

do wszystkich mieszkańców aby będąc świadkiem takiego aktu wandalizmu natychmiast reagowali wzywając odpowiednie służby. Jednocześnie prosimy wszystkie osoby,. które były świadkami lub mają informacje na temat sprawcy ww. czynów o kontakt z Urzędem Gminy Mogilany lub Komisariatem Policji w Świątnikach Górnych.

Poniżej zamieszczamy video- zarejestrowane przez kamery ze zdarzenia, do którego doszło w nocy z 23/ 24 lipca br. - dewastacji uległ przystanek na rynku w Mogilanach.

;

 

Informujemy że każdy akt wandalizmu jest zgłaszany na Policję a sprawca zdarzenia poniesie konsekwencje.

DSCN5037 DSCN5040 

DSCN5084  DSCN5269

 

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 7.00 - 16.30
- wtorek, środa , czwartek: 7.00 - 15.00
- piątek: 7.00 - 13.30

Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: