Menu

Kampania PRZECIW PIJANYM KIEROWCOM

Gmina Mogilany z inicjatywy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mogilanach  przystapiła do kampanii „PRZECIW PIJANYM KIEROWCOM”  realizowanej przez Krakowską Akademię Profilaktyki przy współpracy Państowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Celem kampanii jest kształtowanie  postaw obywatelskich poprzez zwrócenie uwagi mieszkańcom  Gminy Mogilany  na problem nietrzeźwych kierowców.
Okres wakacyjny to czas, w którym dochodzi do wielu wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców. Każdego dnia możesz spotkać na swojej drodze pijanego kierowcę. Pamiętaj, że stanowi on śmiertelne zagrożenie!!! Powstrzymanie nietrzeźwego kierującego to absolutna konieczność – w przeciwnym razie może dojść do tragedii.

Zróbmy wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i nie dopuścić do kolejnych tragedii. Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych rekomenduje, by przeciwdziałanie nietrzeźwości na drogach stało się  ważnym elementem gminnych działań profilaktycznych.  „Właściwie prowadzona, systematyczna edukacja naprawdę przynosi efekty” – uważa Krzysztof Brzózka, dyrektor PARPA.

Więcej informacji na stronie internetowej:http://przeciwpijanymkierowcom.pl/
 
pijanikierowcy

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 7.00 - 16.30
- wtorek, środa , czwartek: 7.00 - 15.00
- piątek: 7.00 - 13.30

Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: