Menu

Pomoc chorym i troska o własne zdrowie

W niedzielę, 24 września b.r. w godz. 10-14  w SPZOZ w Mogilanach, ul. Św. Bartłomieja Apostoła 21 odbędzie się wydarzenie pod nazwą „Mogilany. Twoja Krew”. Patronat honorowy nad akcją objęli Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego i Piotr Piotrowski, Wójt Gminy Mogilany. Mieszkańcy będą mogli oddać krew – najcenniejszy dar dla drugiego człowieka uczestniczyć w pikniku prozdrowotnym.
 
Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie „Dla Naszej Gminy Mogilany”. Będzie to już piąta edycja wydarzenia zainicjowanego w 2013 roku przez Grzegorza Nędzę.

W liście, w którym patronat honorowy nad akcją objął marszałek, czytamy m.in.: Pomysł zorganizowania imprezy o charakterze dobroczynnym jest odpowiedzią na potrzebę chwili, w czasach gdy wyjątkowego znaczenia nabiera wzajemna pomoc i solidarność z bliźnimi, a przede wszystkim możliwość pozytywnego wpływu na los potrzebujących […].” Akcję krwiodawstwa tradycyjnie realizować będzie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie.

Na przybyłych czekać będą porady zdrowotne, informacje o bezbolesnej i bezpłatnej kolonoskopii oraz zaproszenia na rehabilitację i vouchery na fitness. Atrakcją będzie też gotowanie „na żywo”. Tradycyjnie obecna będzie muzyka lokalna, a dla dzieci: gry, konkursy i zabawy z nagrodami.
Więcej informacji na: http://facebook.com/Mogilany.TwojaKrew
 
 
Mogilany.TwojaKrew ulotka aw
 
Mogilany.TwojaKrew ulotka rew

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 7.00 - 16.30
- wtorek, środa , czwartek: 7.00 - 15.00
- piątek: 7.00 - 13.30

Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: