Menu

IV Górski Bieg Niepodległości Skawina- Mogilany - ostatnie dni zapisów !!!

Miłośników biegania zapraszamy do udziału w IV Biegu Niepodległości Skawina-Mogilany w dniu 11 listopada 2017 godz. 12.00. Tradycyjnie organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” przy współpracy z CKiS w Skawinie, Gminą Skawina, Gminą Mogilany, Szkołą Podstawową nr 6 w Skawinie i Szkołą Podstawową w Mogilanach. Bieg odbędzie się na terenie dwóch sąsiadujących Gmin Skawina i Mogilany.

Punktualnie o godz. 12.00 po wspólnym odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego  uczestnicy w białych i czerwonych czapeczkach z daszkiem wyruszą na trasę z ul. Witosa przed SP nr 6 w Skawinie a celem będzie Rynek w Mogilanach. Trasa biegu bardzo urozmaicona, średnio-trudna, nawierzchnia asfaltowa 100%, długość 8km, różnica wzniesień 169m. W ramach biegu odbędą się również III Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego (ziemskiego) w Biegu Górskim. Uczestnicy podążający w kierunku mety w Mogilanach, najwyższego punktu w okolicy będą mieli okazję podziwiać piękną panoramę Krakowa a nawet Tatr w przypadku dobrej widoczności. Dla uczestników organizatorzy jak zawsze w Skawinie przygotowali bardzo atrakcyjne pakiety startowe w tym białe i czerwone czapeczki i frotki nadgarstkowe co z pewnością podkreśli patriotyczny charakter imprezy. Najlepsi w kategoriach open otrzymują nagrody finansowe i puchary a w kategoriach wiekowych nagrody rzeczowe oraz puchary. Cenne nagrody w kategorii Grand Prix Skawiny tj. dla uczestników Biegu Skawińskiego, Pokonaj Focha i Górskiego Biegu Niepodległości Skawina-Mogilany (liczy się suma czasów). Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg zgodnie z regulaminem biorą udział w losowaniu licznych nagród: Telewizor LED 40”, Klimatyzator Cube i inne.

Biuro zawodów na starcie w Szkole Podstawowej nr 6 w Skawinie ul. Witosa 4. Organizator zapewnia transport bagażu osobistego uczestników biegu, ze startu na metę (Skawina- Mogilany) zapakowanego w ponumerowane worki otrzymane wraz z pakietem startowym oraz przewóz uczestników w kierunku przeciwnym po zakończeniu imprezy tj. Mogilany - Skawina na miejsce startu (parking). Parking dla zmotoryzowanych na terenie SP nr 6  ul. Witosa 4, wjazd od ul. Bukowskiej.

Biuro zawodów na mecie, przebieralnie, ciepły posiłek oraz zakończenie i rozdanie nagród odbędzie się w Szkole Podstawowej w Mogilanach ul Św. Bartłomieja 16/1

Serdecznie zapraszamy 11 listopada do udziału w naszej imprezie, miła i prawdziwie sportowa atmosfera zapewniona, wysokość wpisowego 30zł do 5 listopada, limit startujących 500 osób.

Zapraszamy na stronę internetową : www.mogilany.biegskawina.pl

Zawody obsługuje firma Datasport.
 
PROGRAM IMPREZY: 11 listopada (sobota)
8.00 – 11.45 – odbiór pakietów startowych, numerów startowych, przyjmowanie
                       worków z odzieżą do depozytu
11.50 – odjazd samochodu z bagażem zawodników w kierunku mety w Mogilanach
12.00 – start do IV Górskiego Biegu Niepodległości Skawina – Mogilany
13.45 – zakończenie imprezy, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród ( SP w Mogilanach)
14.30 – przewóz uczestników biegu w kierunku Skawiny (parking przy SP nr 6)
 
 
Projekt organizowany przy wsparciu finansowym:
Gminy Skawina, Gminy Mogilany, Powiatu Krakowskiego i Województwa Małopolskiego.
 
Skawina Bieg Górski profil on line
 
czapeczka bieg 2017

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 7.00 - 16.30
- wtorek, środa , czwartek: 7.00 - 15.00
- piątek: 7.00 - 13.30

Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: