Menu

SKARBY BLISKO KRAKOWA - PATRONAT I WSPARCIE PRZEDSIĘWZIĘĆ

Stowarzyszenie Blisko Krakowa planuje już w maju uruchomić konkurs na współorganizację przedsięwzięcia pn. Patronat Skarby Blisko Krakowa. Założeniem patronatu jest wsparcie wydarzeń organizowanych przez organizacje pozarządowe i instytucje kultury na terenie gmin naszego obszaru, wykorzystujących Skarby Blisko Krakowa. Przedsięwzięcia zgłaszane w konkursie dotyczyć muszą organizacji wydarzeń promujących lokalną kulturę i dziedzictwo z wykorzystaniem produktu turystycznego pn. Skarby Blisko Krakowa. Wydarzenia mogą mieć charakter warsztatów, spotkań, koncertów, wystaw, targów wyrobów tradycyjnych, kulturalnych, sportowych krajoznawczych i/lub rekreacyjnych organizowanych na terenie gmin obszaru Blisko Krakowa.
 
Planowane wsparcie w wysokości 1000 zł dotyczyć będzie współfinansowania przez LGD wskazanego przez Państwa działania, istotnego dla powodzenia całego przedsięwzięcia. Dodatkowo stowarzyszenie Blisko Krakowa będzie aktywnie promować i informować o przygotowanym przez Państwa wydarzeniu za pomocą naszej strony internetowej oraz portali społecznościowych.
 
W związku z proponowanym działaniem, Stowarzyszenie rozpoczyna konsultacje projektów dokumentów dotyczących konkursu – regulaminu, wzoru umowy o współorganizację przedsięwzięcia oraz wzoru wniosku o przyznanie patronatu. Konsultacje potrwają do poniedziałku 30 kwietnia 2018 roku. Wszelkie uwagi do dokumentów proszę przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 8.00 - 16.00
- wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: