Menu

KONSULTACJE PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI

Zapraszamy do udziału w konsultacjach dotyczących Programu współpracy Gminy Mogilany z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019, zwanego dalej Programem Współpracy.
 
Proces konsultacji odbywa się od 30 października do 8 listopada br. Uwagi w formie pisemnej prosimy kierować elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą na adres: 32-031 Mogilany, Rynek 2, bądź bezpośrednio do Urzędu Gminy.

Roczny Program Współpracy jest na poziomie lokalnym najważniejszym dokumentem opisującym zasady, formy, zakres i priorytety współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi. Celem konsultacji, oprócz zebrania uwag i opinii do projektu programu, jest włączenie w prace nad ostateczną wersją dokumentu możliwie szerokiej grupy przedstawicieli organizacji. Dlatego po raz pierwszy organizujemy konsultacje również w formie spotkania z przedstawicielami lokalnych organizacji. Spotkanie odbędzie się w dn. 5 listopada o godz. 15:00 w Sali Narad Urzędu Gminy. Uwagi i propozycje do Programu Współpracy zostaną odnotowane w protokole spotkania i będą mieć realny wpływ na kształt projektu Programu Współpracy przedstawionego Radzie Gminy Mogilany.
Bezpośrednio po spotkaniu konsultacyjnym proponujemy Państwu udział w szkoleniu pt.: Jeśli nie dotacja to co? Publiczne i niepubliczne źródła finansowania ngo. Szkolenie zaplanowano na godziny 16:00-19:00.
 
Zachęcamy do udziału przedstawicieli organizacji zarówno w spotkaniu konsultacyjnym, jak i w szkoleniu. Całość programu przygotowywana jest i prowadzona będzie wspólnie z Biurem Inicjatyw Społecznych z Krakowa.
 
 
 
 

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 8.00 - 16.00
- wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: