Menu

BADANIA STATYSTYCZNE

Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy wiadomość o wizycie ankietera badającego stan mediów w budynku mieszkańca Gminy. Ankieter podawał się za pracownika Urzędu. Uprzejmie informujemy, że z ramienia Urzędu Gminy Mogilany nie są oddelegowani żadni pracownicy wykonujący takie badania. Zwracamy się z prośbą o odnotowanie danych takiej osoby i wnikliwe sprawdzenie w jakim celu i z jakiej instytucji taka osoba została oddelegowana. Prosimy o rozwagę oraz zgłaszanie niepokojących sygnałów. Poniżej przedstawiamy przykład prowadzonych badań z Urzędu Statystycznego w Krakowie.

BADANIA ANKIETOWE REALIZOWANE PRZEZ ANKIETERÓW

URZĘDU STATYSTYCZNEGO W KRAKOWIE

Urząd Statystyczny w Krakowie prowadzi badania ankietowe na terenie całego województwa małopolskiego. Podstawę prawną realizacji badań statystycznych stanowi ustawa z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz. U. z 2012 r. poz. 591, z późn. zm.) określająca m. in. zasady prowadzenia badań statystycznych oraz coroczne Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej.

Dane statystyczne są wykorzystywane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej i gospodarczej województwa małopolskiego, stanowią również podstawę do podejmowania strategicznych decyzji ekonomicznych, społecznych i administracyjnych na wszystkich szczeblach zarządzania. Wszystkie informacje uzyskane podczas rozmowy z ankieterem są objęte ścisłą tajemnicą statystyczną; zostaną one wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych.

Tożsamość każdego ankietera na terenie województwa małopolskiego można potwierdzić u kierownika Wydziału Badań Ankietowych:

Joanna Klimont

telefon: 12- 656-30-32 lub 695 256 281

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

po godzinie 15.00 w sobotę i  w święta: 12-361-01-23 lub 12-415-60-11          

Więcej informacji na stroniehttp://krakow.stat.gov.pl/aktualnosci/badania-ankietowe-realizowane-przez-ankieterow-urzedu-statystycznego,52,1.html

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 8.00 - 16.00
- wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: