Menu

Remont okien, ław kominiarskich i rynien w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Libertowie

"Remont okien, ław kominiarskich i rynien w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Libertowie, ul. Jana Pawła II 43 w Libertowie, 30-444 Kraków".
 
Zakończono roboty remontowe okien, ław kominiarskich i rynien, w zakresie zgodnym z umową (co zostało potwierdzone w protokole odbioru z dn.
16.08.2017 r.). Prace remontowe zewnętrzne - wykonano nowe ławy kominiarskie systemowe na dł. 30m. oraz drabiny kominiarskie 2szt., naprawiono punktowe załamania rynien,  które powodowały zalewanie elewacji i jej fragmentaryczne niszczenie. Ponadto wykonano mocowanie zniszczonej rury spustowej w północnym narożniku "starej" części szkoły.
 
Prace remontowe wewnętrzne - wykonano gruntowne mocowania i regulację rozchwianych okien i drzwi wraz z robotami budowlanymi tj. remont fragmentów ścian Sali gimnastycznej (płyta G-K i uzupełnienie tynków), malowanie szpalet, wymianie wadliwych okuć i klamek okien i drzwi, sprawdzono zamykanie drzwi do klas i wymieniono zniszczone zamki drzwiowe. Wykonano uszczelnienie drzwi wejściowych (nowe uszczelki) oraz nowy próg i uszczelnienie drzwi ewakuacyjnych (zlikwidowano szczeliną pod drzwiami powstałą na styku z kostką brukową). Dodatkowo zlikwidowano zauważone nieszczelności stolarki okiennej wielkogabarytowych okien sali gimnastycznej i zabezpieczono opadające listwy dekoracyjne.

Ponadto wykonano barierki zabezpieczające okien Sali gimnastycznej na poziomie antresoli.
Wartość zadania - remont całości, zgodnie z podpisaną umową - 18 450, 00 PLN
 
SPLibertow
 
splibertow 2
 
splibertow3

Zrealizowane inwestycje - 2016

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 7.00 - 16.30
- wtorek, środa , czwartek: 7.00 - 15.00
- piątek: 7.00 - 13.30

Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: