Menu

Ostatnie wiadomości

mt_ignore

Informacje Urzędu Gminy

  • 1
  • 2

26 listopad 2014 Informacje Urzędu Gminy

Zaproszenie na Sesję Rady Gminy Mogilany

Na podstawie art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity z 2013 r. poz. 594 z późn. zm.) zgodnie z Postanowieniem   Komisarza... Dalej

19 listopad 2014 Informacje Urzędu Gminy

POZBĄDŹ SIĘ PROBLEMU Z NIETRZYMANIEM MOCZU I POPRAW JAKOŚĆ…

Informujemy, iż w naszej Gminie od 10 listopada 2014 roku rusza nowy, CAŁKOWICIE DARMOWY projekt prozdrowotny. Ma on na celu profesjonalną diagnostykę, poprawę wiedzy, nawyków w życiu codziennym, a przede... Dalej

19 listopad 2014 Wiadomości

Wyniki wyborów na Wójta Gminy Mogilany i Rady Gminy Mogilany

Wyniki wyborów z dnia 16 listopada 2014 roku na terenie Gminy Mogilany upublicznione przez Gminną Komisję Wyborczą  w Mogilanach.    W głosowaniu wzięło udział 5728 mieszkańców, co stanowi 56,4 % uprawnionych do... Dalej

07 listopad 2014 Informacje Urzędu Gminy

Informacja

Szanowni Państwo W związku  ze szkoleniem wyborczym w dniu 10.11.2014 r. obsługa w zakresie ewidencji działalności gospodarczej prowadzona będzie od godz. 7.00 do 12.00.Ponadto informujemy, że wpisu do Centralnej Ewidencji i... Dalej

06 listopad 2014 Informacje Urzędu Gminy

Informacja dla mieszkańców Mogilan

Informacja Wójta Gminy Mogilany z dnia 4 listopada 2014 roku w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o obwodach wyborczych dla miejscowości Mogilany w wyborach do Rady Gminy Mogilany, Wójta... Dalej

Jesienny etap konkursu fotograficznego

06 listopad 2014 Informacje Urzędu Gminy

Jesienny etap konkursu fotograficznego

Dobiega końca IV jesienny etap konkursu fotograficznego – „Skarby Blisko Krakowa w obiektywie …” – do wygrania bony podarunkowe o wartości: 300, 200 i 100 zł. Zachęcamy do udziału. Termin... Dalej

Z życia Gminy

  • 1
  • 2

21 listopad 2014 Z życia Gminy

Portal szkoleniowy dla małych i średnich przedsiębiorstw

Przedsiębiorcy i pracownicy oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę. Pod adresem www.akademiaparp.gov.pl znajduje się 46 szkoleń e-learning i 45 szkoleń m-learning. Projekt jest realizowany na... Dalej

18 listopad 2014 Wydarzenia

Bezpłatne Badania Mammograficzne

NZOZ Mammo-Med Centrum Diagnostyki i Usług Medycznych zaprasza mieszkanki Gminy Mogilany od 50 do 69 roku życia  (rocznik 1945-1964) na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi –... Dalej

I Górski Bieg Niepodległości - relacja

12 listopad 2014 Wydarzenia

I Górski Bieg Niepodległości - relacja

We wtorek, 11 listopada odbył się I Górski Bieg Niepodległości Skawina-Mogilany, w którym uczestniczyło 381 zawodników. Dalej

Konferencja  pn. „Wyzwania metropolitalne Krakowskiego Obszaru Funkcjonalnego”.

10 listopad 2014 Z życia Gminy

Konferencja pn. „Wyzwania metropolitalne Krakowskiego Obszaru Funkcjonalnego”.

W dniu 6 listopada br. w ICE Kraków Congress Centre odbyła się konferencja pt. „Wyzwania metropolitalne Krakowskiego Obszaru Funkcjonalnego”. Spotkanie to było inauguracją projektu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych realizowanego przez Stowarzyszenie... Dalej

Pszczoły, które leczą

31 październik 2014 Wydarzenia

Pszczoły, które leczą

Koło Pszczelarzy w Mogilanach oraz Wójt Gminy Mogilany zapraszaja na V Konferencję Pszczelarską Powiatu Krakowskiego. Dalej

Gospodarka odpadami - informacje

  • 1
  • 2

24 wrzesień 2012 Odpady komunalne

Harmonogram wywozu odpadów w Gminie Mogilany w 2014 roku

Buków, Kulerzów Brzyczyna, Chorowice Gaj (ulice: Cicha, Grzmiąca, Klimkówka, Myślenicka, Pod Górą, Pogórze, Słoneczna, Sosnowa, Spadzista, Wesoła, Widokowa, Wzgórze, Zalesie) Gaj (ulice: Akacjowa, Gen. Józefa Bema, Gaik, Gilówka, Kotarbówki, Księżówka, Kwiatowa,... Dalej

24 wrzesień 2012 Odpady komunalne

Odpady gromadzone na posesjach niezamieszkałych

Właściciele nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne tj.: urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, biblioteki, ośrodki kultury, ośrodki kultu, sportu i rekreacji, restauracje, sklepy, zakłady produkcyjne, zakłady usługowe,... Dalej

24 wrzesień 2012 Odpady komunalne

Deklaracje ws odpadów

Kto powinien złożyć deklarację Deklarację powinien złożyć każdy właściciel nieruchomości, na której powstają odpady komunalne. Właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie... Dalej

24 wrzesień 2012 Odpady komunalne

Częstotliwość odbierania odpadów komunalnych oraz worków

Częstotliwość odbierania odpadów komunalnych oraz worków z segregacją na terenie Gminy Mogilany - odpady zmieszane (kosz) – 2 x w miesiącu - odpady segregowane (worki) – 1 x w miesiącu - odpady biodegradowalne... Dalej

24 wrzesień 2012 Odpady komunalne

Przepisy prawne

Ustawa z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity) Ustawa z dnia 25 stycznia 2013 r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku... Dalej

24 wrzesień 2012 Odpady komunalne

Jak segregować odpady

Każdy z nas chciałby żyć w czystym środowisku, czuć się dobrze w zadbanym otoczeniu, bez porzuconych śmieci w przydrożnych rowach i lasach. Wszyscy chcemy, aby nasza gmina była czysta, a... Dalej

Harmonogram wywozu odpadów w Gminie Mogilany w 2014 roku

Zamówienia do 30 tys. euro

Partnerzy

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 7.00 - 16.30
- wtorek, środa , czwartek: 7.00 - 15.00
- piątek: 7.00 - 13.30

Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: