Menu

Otwarty konkurs ofert - otwarcie !

Dnia 11 lutego 2019 roku na Sali Narad Urzędu Gminy Mogilany o godzinie 10.30 nastąpi otwarcie ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe i podmioty określone w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w 2019 roku (t. j. Dz. U. 2018 poz. 450 z późn. zm.).

Czytaj więcej: Otwarty konkurs ofert - otwarcie !

XXII edycja Konkursu "Dobroczyńca Roku"

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce zaprasza do składania wniosków do 6 lutego 2019 r. w ramach XXII edycji konkursu o tytuł "Dobroczyńca Roku". Nominowane do konkursu mogą być firmy i fundacje korporacyjne, dla których priorytetem jest rzetelność, dbanie o klientów, otoczenie i przede wszystkim zaangażowanie w zmienianie świata – począwszy od lokalnego, aż po globalny.

Aby zgłosić firmę należy wypełnić wniosek na stronie wniosek.dobroczyncaroku.pl.

Szczegółowe informacje: KLIKNIJ

Czytaj więcej: XXII edycja Konkursu "Dobroczyńca Roku"

Program „KLUB” Ministerstwo Sportu i Turystyki

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na realizację w 2019 r., Programu „KLUB” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. 
 
Program skierowany jest do klubów sportowych (działających w formie stowarzyszenia), których podstawowym celem działalności statutowej jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci…

Czytaj więcej: Program „KLUB” Ministerstwo Sportu i Turystyki

Nowa zakładka dla NGO

Informujemy o uruchomieniu nowej zakładki na stronie głównej Gminy Mogilany dla Organizacji Pozarządowych! Można w niej znaleźć informacje o Programie współpracy, aktualnych konkursach ofert, małych grantach, a także ogólne informacje dotyczące współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi.
Dodatkowo w zakładce zamieszczane będą informacje dotyczące możliwości pozyskania środków finansowych na realizacje…

Czytaj więcej: Nowa zakładka dla NGO

KONSULTACJE PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA ROK 2019

Zapraszamy do udziału w konsultacjach dotyczących Programu współpracy Gminy Mogilany z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019, zwanego dalej Programem Współpracy.
 
Proces konsultacji odbywa się od 30 października do…

Czytaj więcej: KONSULTACJE PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA ROK 2019

Więcej artykułów…

  1. AKTUALNY KONKURS OFERT
  2. Małe granty

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 8.00 - 16.00
- wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: