Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czym są ciasteczka?
Menu

Organizacje zapraszają #AKTYWNIE

W środę, 15 września 2021 r. w Sali Narad odbyło się spotkanie sieciujące #AKTYWNIE_prezentujemy, które było wstępem do sobotniego I Święta Organizacji Pozarządowych Gminy Mogilany. W spotkaniu wzięli udział reprezentanci czternastu organizacji i inicjatyw, działających na naszym terenie. Dziękujemy za aktywność!

W ramach projektu Stowarzyszenia „Dla Naszej Gminy Mogilany” i Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej przewidziane są różnorodne działania integrujące i wzmacniające sektor NGO w naszej gminie. Jednym z nich są spotkania sieciujące. Wczorajsze spotkanie służyło poznaniu się lokalnych aktywistów i prezentacji swych dokonań. Dodatkowo zostało przeprowadzone miniszkolenie przez psychologa dotyczące poprawy komunikacji naszych uczuć i potrzeb – „porozumienie bez przemocy”.

Kulminacją projektu jest #AKTYWNIE. I Święto Organizacji Pozarządowych Gminy Mogilany, które odbędzie w najbliższą sobotę na terenie Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej w Konarach (ul. Bonifraterska 11). Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia Konar w sobotę w godz. 12.00-15.00 – lokalne stowarzyszenia i organizacje przewidziały moc atrakcji dla osób w każdym wieku (w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie zostanie przeprowadzone wewnątrz)!

Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Mogilany
 
 
Koordynatorzy projektu:
Natalia Gębka (BFD) i Grzegorz Nędza (DNGM)
 
 
spotkanie_sieciujace 5
spotkanie_sieciujace 4
sieciujace
spotkanie_sieciujace 1
spotkanie_sieciujace 2
spotkanie_sieciujace 3 (003)

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 8.00 - 16.00
- wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: